Body Hair Opole

Efekty

Każdy człowiek ma swój cel. Niektórzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, a inni pragną przybrać na masie. Sprawdź, jakie efekty możesz osiągnąć z Body&Hair

dietetyk Dominika Tychowicz efekty
Dominika (+10kg)

Moja metamorfoza

Moim celem było ukształtowanie kobiecej sylwetki.

Długi okres czasu nie mogłam zaakceptować swojego ciała. Widziałam w nim same wady, czułam się nie atrakcyjna, nie kobieca. W końcu zrozumiałam, że im mniej nie znaczy lepiej. Nie sztuką jest być własnym krytykiem tylko przyjacielem. Oceniać negatywnie może każdy, każdy może powiedzieć coś złego, więc czemu Ty również stoisz po swojej drugiej stronie zamiast dać sobie oparcie?

Zadawałam sobie pytania: Co byś powiedziała przyjaciółce? Jak byś ją wspierała? Zrób to samo dla siebie. To był moment, w którym zmieniłam nastawienie. Zaakceptowałam to jak wyglądałam i postanowiłam zwiększyć masę ciała wprowadzając swoją dietę oraz treningi siłowe kształtujące sylwetkę. Stałam się swoją siłą, zyskałam pewność siebie, zwiększyłam poczucie własnej wartości. Po pół roku dążenia do swojego celu, upadków i wzlotów, zwątpień i motywacji, osiągnęłam go.

Teraz chcę pomóc również Tobie w spełnieniu tego, czego pragniesz.

Sukcesy podopiecznych Body&Hair

Dietetyka

Dominika Tychowicz efekty diety
Ania (-7 kg)
Dominika Tychowicz efekty diety
Adam (-7 kg)
dietetyk w Opolu z sukcesami w odchudzaniu
Paulina (-11 kg)

Trychologia

dobry trycholog opole
Ola (50 cm)
Body Hair efekty trychologia
Dominika (60 cm)
trycholog opole opinie
Kasia (40 cm)