Body Hair Opole

Dominika Tychowicz

Bardzo miło mi, że tu jesteś!

Chcesz wiedzieć, czy Twój dietetyk i trycholog jest godny zaufania? Przeczytaj parę słów o mnie 🙂

Nazywam się Dominika Tychowicz i jestem właścicielem podmiotu leczniczego Body&Hair, dyplomowanym trychologiem oraz dietetykiem.

Ukończyłam Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu, gdzie uzyskałam tytuł licencjat dietetyk.

Następnie zostałam absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi – zdobyłam tytuł magister dietetyk o specjalizacji psychodietetyk.

Kolejnym szczeblem edukacyjnym było ukończenie Akademii Górnośląskiej w Katowicach – tu zrobiłam specjalizację trycholog.

Stale pogłębiam swoją wiedzę, by móc jak najlepiej pomóc Tobie i Twoim bliskim. Uczestniczę w konferencjach naukowych, szkoleniach, śledzę nowinki dietetyczne i trychologiczne wprowadzane przez ekspertów z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Mam grono zaufanych lekarzy i specjalistów, z którymi współpracuję, omawiając dany przypadek w ramach kompleksowej opieki nad moimi pacjentami.

Smukła sylwetka, piękne włosy, dobry stan zdrowia są dla niejednej osoby marzeniem, a marzenia są po to by je realizować!

Już nie mogę się doczekać, aż spełnimy Twoje marzenie.

Zmiana stylu życia nie polega na głodówkach, restrykcjach, zakazach, tylko na dbaniu o każdą sferę swojego życia, by cieszyć się jego pełnią. Holistyczne podejście obejmuje sferę dobrej jakości snu i odpoczynku, aktywności fizycznej, właściwego odżywiania i wartościowych rytuałów.

Czekam na Ciebie! Do zobaczenia!
❤️

Certyfikowany dietetyk i trycholog